Choose your option
Bio Fairetta Milk Chocolate Caramel-Crunch - GEPA
37,5g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.73
($46.13/kg)
|
No.: 4786
Choose your option
GEPA BIO Dark Chocolate Orange
100g
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.20
($42.00/kg)
|
No.: 4270
Choose your option
Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.46
($11.82/kg)
|
No.: 4991-1
Choose your option
Hot chocolate 100% Cacao - Monbana
150g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.67
($71.13/kg)
|
No.: 1324
Choose your option
Chocolate licorice "CHOKADE SVENSKJÄVLAR!" - Haupt Lakrits
250g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.47
($53.88/kg)
|
No.: 4668
Choose your option
White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio
80g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$4.20
($52.50/kg)
|
No.: 4415
Choose your option
Bay leaf licorice - Klepper & Klepper
200g
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.82
($29.10/kg)
|
No.: 4708
Choose your option
Truffles Cremino - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4426
Choose your option
Salted caramel licorice scoops - Narr Chocolate
150g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.93
($39.53/kg)
|
No.: 4789
Choose your option
S-märke Salt Skum Licorice Foam
70g
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.78
($25.43/kg)
|
No.: 40010
Choose your option
Choose your option
GEPA BIO Fairetta White Poppy Seed-Vanilla
45g
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(4)
$2.10
($46.67/kg)
|
No.: 4274
Choose your option
Hot chocolate Cacao - Hardy
1,25 kg
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.22
($25.78/kg)
|
No.: 40057
Choose your option
GEPA Fairetta Organic Hazelnut Nougat Milk Chocolate
37,5g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$1.73
($46.13/kg)
|
No.: 4785
Choose your option
GEPA BIO Chocolate Fleur de Sel Noir 100g bar
100g
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.20
($42.00/kg)
|
No.: 4282
Choose your option
Wafer cone with pistachio filling - Messori
25g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.07
($42.80/kg)
|
No.: 4510
Choose your option
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU
120g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.59
($79.92/kg)
|
No.: 4405
Choose your option
CHOC-O-LAIT Milk Chocolate Stick
33g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.38
($72.12/kg)
|
No.: 1327
Choose your option
Lightly salted liquorice - Klepper & Klepper
200g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.82
($29.10/kg)
|
No.: 4685