Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia
200g
|
06.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.52
($112.60/kg)
|
No.: 4344
Choose your option
Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia
500g
|
01.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.29
($38.58/kg)
|
No.: 4342
Choose your option
Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia
180g
|
07.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.67
($59.28/kg)
|
No.: 4341
Choose your option
Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia
350g
|
08.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.76
($73.60/kg)
|
No.: 4340
Choose your option
Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia
300g
|
07.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.45
($71.50/kg)
|
No.: 4343
Choose your option
Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese
750g
|
09.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$53.78
($71.71/kg)
|
No.: 4472
Choose your option
Italian specialities - Jewelry Box - Amaretti Virginia
300g
|
08.2023
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.45
($71.50/kg)
|
No.: 4268
Choose your option
Nannini Torta Fichi e Noci
450g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.45
($47.67/kg)
|
No.: 4156
Choose your option
Choose your option
Coffee beans in white chocolate - Caffe New York
150g
|
10.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.00
($46.67/kg)
|
No.: 4019
Choose your option
Chocolate almonds - Lavazza
700g
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$27.91
($39.87/kg)
|
No.: 4049a
Choose your option
Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza
1kg
|
07.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$48.38
($48.38/kg)
|
No.: 4023a
Choose your option
Choose your option
Hot chocolate Cacao - Monbana
20g
|
01.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$0.43
($21.50/kg)
|
No.: 1325
Choose your option
Bubs Salted Licorice Skulls
90g
|
08.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.05
($22.78/kg)
|
No.: 40011
Choose your option
Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits
250g
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.91
($55.64/kg)
|
No.: 4699
Choose your option
White chocolate licorice balls - Narr Chocolate
100g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.45
($34.50/kg)
|
No.: 4693