Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.25
$66.83
5%
($31.63/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
NAPOLI ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$60.23
($20.08/kg)
|
No.: 10271
Choose your option
NAPOLETANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.77
($21.59/kg)
|
No.: 10582
Choose your option
80/20 ESPRESSO NAPOLI tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.77
$68.99
6%
($32.39/kg)
|
No.: 11011
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.02
($22.67/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
"I FORTI" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$77.75
($25.92/kg)
|
No.: 1584
Choose your option
PARTHENOPE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.80
$98.07
6%
($30.60/kg)
|
No.: 1807
Choose your option
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.20
$87.90
3%
($28.40/kg)
|
No.: 10694
Choose your option
Crema da Sogno tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.71
$51.90
10%
($23.36/kg)
|
No.: 11345
Choose your option
STRONG AND INTENSE tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.16
($30.16/kg)
|
No.: 13370
Choose your option
Low-Acidity Espresso Bean Sampler
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.84
($33.84/kg)
|
No.: 10727