Choose your option
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.16
($108.00/kg)
|
No.: 4781
Choose your option
Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York
150g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.03
($46.87/kg)
|
No.: 4146
Choose your option
Viennesi Fondente Wafers - Babbi
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.16
($108.00/kg)
|
No.: 4611
Choose your option
Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York
150g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.03
($46.87/kg)
|
No.: 4050
Choose your option
Chocolate Espresso beans Bio - GEPA
100g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$5.63
($56.30/kg)
|
No.: 4306
Choose your option
Dark Chocolate-Covered Coffee Beans - Sant Eustachio
100g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.47
($74.70/kg)
|
No.: 4192
Choose your option
Babbini with pistachio cream - Babbi
132g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.71
($81.14/kg)
|
No.: 4776
Choose your option
Choose your option
Classic Viennesi wafers - Babbi
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.37
($96.85/kg)
|
No.: 4778
Choose your option
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi
200g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.37
($96.85/kg)
|
No.: 4777
Choose your option
White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic
80g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($52.63/kg)
|
No.: 4416
Choose your option
Sant Eustachio Coffee Beans with Chocolate - Gift Box
100g
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.47
($74.70/kg)
|
No.: 40044
Choose your option
Choose your option
Babbi Waferone Pistachio Display
720g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$48.58
($67.47/kg)
|
No.: 40028
Choose your option
Viennesi Classico Display - Babbi
1,2 kg
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$108.08
($90.07/kg)
|
No.: 40029
Choose your option
Babbi Viennesi Pistacchio Display
1,2 kg
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$108.08
($90.07/kg)
|
No.: 40030
Choose your option
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè
30g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(4)
$1.94
($64.67/kg)
|
No.: 4025
Choose your option
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè
100g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($42.10/kg)
|
No.: 4999
Choose your option
Coffee beans in white chocolate - Caffe New York
150g
|
10.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.03
($46.87/kg)
|
No.: 4019