Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York
150g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.03
($46.87/kg)
|
No.: 4146
Choose your option
Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York
150g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.03
($46.87/kg)
|
No.: 4050
Choose your option
Chocolate Espresso beans Bio - GEPA
100g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$5.63
($56.30/kg)
|
No.: 4306
Choose your option
Dark Chocolate-Covered Coffee Beans - Sant Eustachio
100g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.47
($74.70/kg)
|
No.: 4192
Choose your option
Sant Eustachio Coffee Beans with Chocolate - Gift Box
100g
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.47
($74.70/kg)
|
No.: 40044
Choose your option
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè
30g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(4)
$1.95
($65.00/kg)
|
No.: 4025
Choose your option
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè
100g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($42.20/kg)
|
No.: 4999
Choose your option
Coffee beans in white chocolate - Caffe New York
150g
|
10.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.03
($46.87/kg)
|
No.: 4019
Choose your option
Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza
1kg
|
07.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$48.61
($48.61/kg)
|
No.: 4023a