BEST SELLERS ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.22
$106.73
8%
($32.41/kg)
|
No.: 10529
Choose your option
"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.37
$64.67
8%
($29.69/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
TRE STELLE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.40
$91.17
5%
($28.80/kg)
|
No.: 1104
Choose your option
ROBUSTA DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$51.36
$57.10
10%
($25.68/kg)
|
No.: 10163
Choose your option
MAGISTRAL tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.33
$94.84
10%
($28.44/kg)
|
No.: 1107
Choose your option
LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.71
$18.17
8%
($33.42/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
90 | 10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.82
$100.25
8%
($30.61/kg)
|
No.: 10164
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.12
$105.66
8%
($32.37/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.15
$47.48
9%
($43.15/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
Espresso Tasting Pack – Gold Medal Trio
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.33
$94.84
10%
($28.44/kg)
|
No.: 11373
Choose your option
CREMOSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$66.84
$74.30
10%
($22.28/kg)
|
No.: 1103
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.59
$84.13
10%
($37.80/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.26
$66.84
5%
($31.63/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.22
$112.15
13%
($32.41/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
80/20 ESPRESSO NAPOLI tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.78
$69.00
6%
($32.39/kg)
|
No.: 11011
Choose your option
SEGRETI DEL NORD (Secrets of the North) tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.40
$93.32
7%
($28.80/kg)
|
No.: 1425
Choose your option
ESPRESSIVO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$84.89
$89.43
5%
($28.30/kg)
|
No.: 10715
Choose your option
"BUONISSIMO" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.33
$95.49
10%
($28.44/kg)
|
No.: 1583
Choose your option
DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$56.12
$62.51
10%
($28.06/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
Low-Acidity Espresso Coffee Sampler
1,5 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$40.99
$44.66
8%
($27.33/kg)
|
No.: 10601