Skip to content

+49 40 822 4567 90

Caffe New York • Chocolate Covered Coffee Beans

Not only is the coffee from Caffè New York a true delight, but also the delicious coffee beans and almonds coated in exquisite chocolate, available in a wide variety of flavors. The chocolate-covered coffee beans are the perfect companions for any coffee break.

3 Products

Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York

Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York

150g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.03
($46.87/kg) | No.: 4146
Delivery 1-3 Days
Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York

Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York

150g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.03
($46.87/kg) | No.: 4050
Delivery 1-3 Days
Coffee beans in white chocolate - Caffe New York

Coffee beans in white chocolate - Caffe New York

150g | 10.2025
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.03
($46.87/kg) | No.: 4019
Out of stock Unavailable