ARABICA PURO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$91.86
($30.62/kg)
|
No.: 10386
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.63
$84.18
10%
($37.82/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.17
$47.50
9%
($43.17/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.87
($39.44/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.17
$48.58
11%
($43.17/kg)
|
No.: 10879
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.10
$105.71
10%
($31.70/kg)
|
No.: 10638