Skip to content

+49 40 822 4567 90

Marshmallows

There's no arguing about taste. That's why marshmallow fans are always guaranteed to find something that suits their taste.

7 Products

Aseli Giant Mouse Duo Foam Sugar Figures

Aseli Giant Mouse Duo Foam Sugar Figures

21g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.26
($60.00/kg) | No.: 40008
Delivery 1-3 Days
Aseli Crocodile & Mouse Duo Foam Sugar Figures

Aseli Crocodile & Mouse Duo Foam Sugar Figures

21g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.26
($60.00/kg) | No.: 40007
Delivery 1-3 Days
Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.63
($80.25/kg) | No.: 4422
Delivery 1-3 Days
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.63
($80.25/kg) | No.: 4405
Delivery 1-3 Days
Chocolate Marshmallow Mix - BARU

Chocolate Marshmallow Mix - BARU

111g | 12.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.63
($86.76/kg) | No.: 4403
Delivery 1-3 Days
Milk Chocolate Marshmellows - BARU

Milk Chocolate Marshmellows - BARU

120g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.63
($80.25/kg) | No.: 4402
Delivery 1-3 Days
Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU

Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU

30g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.71
($90.33/kg) | No.: 4245
Out of stock Unavailable