Skip to content

+49 40 822 4567 90

Nougat

Nougat lovers are sure to find something here that suits their taste.

4 Products

Soft nougat No. 2 Almonds and pistachios - Antica Torroneria Piemontese

Soft nougat No. 2 Almonds and pistachios - Antica Torroneria Piemontese

80g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.02
($87.75/kg) | No.: 4466
Delivery 1-3 Days
Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese

Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese

80g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.02
($87.75/kg) | No.: 4467
Delivery 1-3 Days
Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

150g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.70
($71.33/kg) | No.: 4490
Delivery 1-3 Days
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

200g | 09.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.70
($53.50/kg) | No.: 4290
Out of stock Unavailable