GEPA exquisite BIO Drinking Chocolate can
250g
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.46
($25.84/kg)
|
No.: 4218
Choose your option
Salted liquorice - Lakritsfabriken
100g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.20
($42.00/kg)
|
No.: 4670
Choose your option
Saltiest licorice in the world "Swedish bastards" - Haupt Lakrits
250g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.91
($55.64/kg)
|
No.: 4662
Choose your option
Amaretti (soft) raspberry - Falcone
170g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.28
($31.06/kg)
|
No.: 4233
Choose your option
GEPA Organic Mascobado Whole Cane Sugar
500g
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$5.50
($11.00/kg)
|
No.: 4304
Choose your option
Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits
150g
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.67
($71.13/kg)
|
No.: 4797
Choose your option
Licorice balls "Fucking fabulous" - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.55
($58.20/kg)
|
No.: 4663
Choose your option
Salt for the Wicked - Lakritsfabriken
100g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.77
($37.70/kg)
|
No.: 4996
Choose your option
Chocolate Ricciarelli - Nannini
250g
|
08.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.98
($59.92/kg)
|
No.: 4105
Choose your option
Nannini Ricciarelli with Almonds
250g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(2)
$14.98
($59.92/kg)
|
No.: 4104
Choose your option
Amaretti Amarettini (soft) lemon almond - Falcone
170g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.28
($31.06/kg)
|
No.: 4287
Choose your option
Licorice "No Name" - Haupt Lakrits
250g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.55
($58.20/kg)
|
No.: 4697
Choose your option
Salty licorice pieces - Haupt Lakrits
150g
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.67
($71.13/kg)
|
No.: 4796
Choose your option
Chocolate and caramel licorice scoops - Narr Chocolate
100g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.22
($32.20/kg)
|
No.: 4658
Choose your option
Babbi Dolcetorta Pistachio
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.97
($103.88/kg)
|
No.: 4792
Choose your option
Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU
30g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.70
($90.00/kg)
|
No.: 4245
Choose your option
Ricci with pistachios - Tumminello
220g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.40
($56.36/kg)
|
No.: 4643
Choose your option
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè
30g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(4)
$1.94
($64.67/kg)
|
No.: 4025
Choose your option
Chocolate Cantucci - Tumminello
270g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.67
($39.52/kg)
|
No.: 4646
Choose your option
Babbi Pistachio Collection
227g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.24
($124.41/kg)
|
No.: 40036