Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.36
($101.80/kg)
|
No.: 4779
Choose your option
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.22
($15.41/kg)
|
No.: 4997-1
Choose your option
Babbini with pistachio cream - Babbi
132g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.67
($80.83/kg)
|
No.: 4776
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.98
($74.90/kg)
|
No.: 4494
Choose your option
Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(2)
$48.38
($16.13/kg)
|
No.: 4993-1
Choose your option
Pistachio Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4795
Choose your option
Cantucci almond 300 pieces - Falcone
2,4 kg
★★★★★
★★★★★
(1)
$35.46
($14.78/kg)
|
No.: 4990-1
Choose your option
Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone
2,4 kg
★★★★★
★★★★★
(1)
$35.46
($14.78/kg)
|
No.: 4992-1
Choose your option
Chili Praline Truffles - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4601
Choose your option
Truffles Mix - Antica Torroneria Piemontese
85g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$8.51
($100.12/kg)
|
No.: 4313
Choose your option
Tartufi box (chocolate truffles) - Antica Torroneria
400g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$38.68
($96.70/kg)
|
No.: 4451
Choose your option
Dogliani Cantucci al Cioccolato
200g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.51
($42.55/kg)
|
No.: 4456
Choose your option
Coconut Truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4425
Choose your option
Hazelnut Praline Truffles - La Praline
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4442
Choose your option
Truffles with caramelised hazelnuts - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4449
Choose your option
Praline Truffles with Sea Salt - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4400