Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)
300g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$9.16
($30.53/kg)
|
No.: 4454
Choose your option
Orange Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4444
Choose your option
Truffles with Amaretti - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4330
Choose your option
Peppermint Praline Truffles - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4603
Choose your option
Truffles Pralinato - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4424
Choose your option
Cantucci Cantuccini almond - Falcone
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.85
($24.25/kg)
|
No.: 4285
Choose your option
Antica Tartufino Extranero 200g
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4331
Choose your option
Dogliani Cantucci Nocciola (Italian hazelnut biscuits)
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.51
($42.55/kg)
|
No.: 4455
Choose your option
Choose your option
Aseli Giant Mouse Duo Foam Sugar Figures
21g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.26
($60.00/kg)
|
No.: 40008
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese - Sweet Truffle
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4423
Choose your option
Licorice Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4445
Choose your option
Pistachio biscuits - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.40
($62.00/kg)
|
No.: 4452
Choose your option
Salty Caramel Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4602
Choose your option
Black truffles 70% cocoa - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4488
Choose your option
Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York
150g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.00
($46.67/kg)
|
No.: 4050
Choose your option
Amaretti almond - Jewelry Can - Virginia
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.13
($85.65/kg)
|
No.: 4266
Choose your option
Citrus truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4489
Choose your option
Babbi Viennesi Pistacchio Display
1,2 kg
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$107.65
($89.71/kg)
|
No.: 40030
Choose your option
Cappuccino Truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4332