Mixed Sweet and White (Dolce e Bianco) Truffles - Antica Torroneria Piemontese
125g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.75
($94.00/kg)
|
No.: 4315
Choose your option
Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese
80g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.00
($87.50/kg)
|
No.: 4467
Choose your option
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese Truffle Stracciatella Bag
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4429
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Aseli Crocodile & Mouse Duo Foam Sugar Figures
21g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.26
($60.00/kg)
|
No.: 40007
Choose your option
GEPA BIO chocolate Fleur de Sel
100g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.20
($42.00/kg)
|
No.: 4229
Choose your option
Classic Viennesi wafers - Babbi
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.29
($96.45/kg)
|
No.: 4778
Choose your option
Almond and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.91
($69.55/kg)
|
No.: 40025
Choose your option
Spicy and salty liquorice - Klepper & Klepper
200g
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.82
($29.10/kg)
|
No.: 4706
Choose your option
Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York
150g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.00
($46.67/kg)
|
No.: 4146
Choose your option
Viennesi Fondente Wafers - Babbi
20g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.16
($108.00/kg)
|
No.: 4611
Choose your option
GEPA milk BIO chocolate Mascobado
100g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$3.99
($39.90/kg)
|
No.: 4226
Choose your option
Choose your option
Messori - Chocolate Wafer with Caramel
25g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.07
($42.80/kg)
|
No.: 4248
Choose your option
Pistachio and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$14.98
($74.90/kg)
|
No.: 4329
Choose your option
GEPA white BIO chocolate Mascobado
100g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.87
($38.70/kg)
|
No.: 4224
Choose your option
Truffles Panna Cotta - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.82
($64.10/kg)
|
No.: 4427
Choose your option
Salted Caramel Praline Truffles - La Praline
100g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.74
($47.40/kg)
|
No.: 4788