Messori - Chocolate Wafer Nougat Hazelnut
25g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.07
($42.80/kg)
|
No.: 4240
Choose your option
Praline Truffles Cacao - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.21
($36.05/kg)
|
No.: 4631
Choose your option
GEPA Fairetta Organic Quinoa Crisp Milk Chocolate
45g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.10
($46.67/kg)
|
No.: 4783
Choose your option
Babbi Waferone Pistachio Display
720g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$48.38
($67.19/kg)
|
No.: 40028
Choose your option
Chocolate Espresso beans Bio - GEPA
100g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$5.60
($56.00/kg)
|
No.: 4306
Choose your option
Chocolate Marshmallow Mix - BARU
111g
|
12.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.59
($86.40/kg)
|
No.: 4403
Choose your option
Sea Salt Praline Truffles - La Praline
100g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.74
($47.40/kg)
|
No.: 4665
Choose your option
"The Salted Caramel" Liquorice, caramel and sea salt balls - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.55
($58.20/kg)
|
No.: 4659
Choose your option
Viennesi Classico Display - Babbi
1,2 kg
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$107.65
($89.71/kg)
|
No.: 40029
Choose your option
Bio Fairetta Milk Chocolate Honey-Almonds - GEPA
45g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.10
($46.67/kg)
|
No.: 4784
Choose your option
Choose your option
Milk Chocolate Marshmellows - BARU
120g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.59
($79.92/kg)
|
No.: 4402
Choose your option
Crispy salted caramel bar - Broderick's
50g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.38
($47.60/kg)
|
No.: 4336
Choose your option
Choose your option
CHOC-O-LAIT Dark Chocolate Stick
33g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.38
($72.12/kg)
|
No.: 1154
Choose your option
Hot chocolate Cacao Caramel - Monbana
250g
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.67
($42.68/kg)
|
No.: 1322
Choose your option
Choose your option
Hot chocolate Cacao Orange - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.67
($42.68/kg)
|
No.: 1318
Choose your option
White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic
80g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.20
($52.50/kg)
|
No.: 4416
Choose your option
Hot chocolate Cacao Chocolat Tradition - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.67
($42.68/kg)
|
No.: 1323