Quarta Espresso GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.62
($35.62/kg)
|
No.: 11138
Choose your option
ionia SPECIAL BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.55
$23.71
9%
($21.55/kg)
|
No.: 11410
Choose your option
ionia ESPRESSO SUPERIOR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.71
$24.79
4%
($23.71/kg)
|
No.: 11408
Choose your option
ionia CINQUE STELLE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.79
$26.96
8%
($24.79/kg)
|
No.: 11411
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.53
$36.70
5%
($34.53/kg)
|
No.: 11360
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11013
Choose your option
Andraschko WIENER KAFFEEHAUS 1kg (Viennese coffee house blend)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.53
($34.53/kg)
|
No.: 10243
Choose your option
Cannizzaro Espresso Aroma Intenso
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.12
($29.12/kg)
|
No.: 11357
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.33
$66.91
5%
($31.67/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
Espresso for Portafilter Machines - tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.67
($16.89/kg)
|
No.: 11368
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO EXQUISIT
500g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.55
($43.10/kg)
|
No.: 10297
Choose your option
Sant Eustachio GRANI
500g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.55
($43.10/kg)
|
No.: 11424
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.33
$112.27
13%
($32.44/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.20
$47.53
9%
($43.20/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
Lucaffe PULCINELLA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 11393
Choose your option
Andraschko BAR ITALIA
250g
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 10246
Choose your option
Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
04.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 11388
Choose your option
Caffè Kenon ESPRESSO DECAFFEINATED
1kg
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 11072
Choose your option
Club Kave ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.95
$43.20
7%
($39.95/kg)
|
No.: 11444
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.68
$84.23
10%
($37.84/kg)
|
No.: 11379