Caffè Alunni ESPRESSO CAMILLO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.14
($29.14/kg)
|
No.: 10737
Choose your option
Lollo Caffè CLASSICO ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$20.47
($20.47/kg)
|
No.: 10572
Choose your option
La Genovese ROYAL
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.85
($39.40/kg)
|
No.: 11012
Choose your option
Caffè Barbaro PLATINUM ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$28.06
($28.06/kg)
|
No.: 10990
Choose your option
Choose your option
La Genovese TRADIZIONE
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.13
($32.52/kg)
|
No.: 10963
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.14
$31.41
7%
($29.14/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Arditi Caffè NOI
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.81
($24.81/kg)
|
No.: 10253
Choose your option
Choose your option
Oro Caffè La Torretta
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 10783
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO EXQUISIT
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.23
($43.23/kg)
|
No.: 1082
Choose your option
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 10962
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO 100% ARABICA ORGANIC
500g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$23.29
($46.58/kg)
|
No.: 10298
Choose your option
Cannizzaro SUPER ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.31
$34.55
9%
($31.31/kg)
|
No.: 11359
Choose your option
Caffè Kenon MICASA
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.21
$25.90
14%
($22.21/kg)
|
No.: 11107
Choose your option
Caffè Kenon CREMA MOKA
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 11106
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO BARMATIC
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.39
($32.39/kg)
|
No.: 1080
Choose your option
Andraschko BUENA VISTA PRIMÈRO
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$57.31
($57.31/kg)
|
No.: 10268
Choose your option
Caffè Borbone Crema Classica
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($21.24/kg)
|
No.: 11052
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BROWN
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10248