LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.10
($22.70/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
Caffè Pezzullo NERA
3,0 kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.50
$97.33
11%
($28.83/kg)
|
No.: 11050
Choose your option
Golden Brasil DECAFFEINATO 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$29.77
($29.77/kg)
|
No.: 10247
Choose your option
Marziali Caffè OROBAR
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.53
($34.53/kg)
|
No.: 1237
Choose your option
Caffè Borbone Espresso Intenso
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($21.24/kg)
|
No.: 10485
Choose your option
ionia GASTRONOM
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.38
$21.55
10%
($19.38/kg)
|
No.: 11409
Choose your option
Di Giampaolo SCIROCCO
250g
|
Whole Bean
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11009
Choose your option
Sant Eustachio GRANI
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($47.20/kg)
|
No.: 11425
Choose your option
Caffè Moka Efti BERLIN ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.79
($33.58/kg)
|
No.: 10988
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.16
$105.78
10%
($31.72/kg)
|
No.: 10638
Choose your option
"I FORTI" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$77.85
($25.95/kg)
|
No.: 1584
Choose your option
Andraschko GRAND CRU
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$41.03
($41.03/kg)
|
No.: 10675
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.62
($35.62/kg)
|
No.: 1240
Choose your option
Marziali Caffè OROBAR MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($47.20/kg)
|
No.: 1245