Caffè Moka Efti EXCELLENT
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 10979
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 10985
Choose your option
Caffè Kenon NAPOLETANO DOK
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$37.77
($37.77/kg)
|
No.: 10903
Choose your option
Caffè Kenon CREMA NAPOLI
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$27.59
($27.59/kg)
|
No.: 11109
Choose your option
Caffè Borbone CREMA SUPERIORE
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$21.54
($21.54/kg)
|
No.: 10281
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BROWN
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.03
($28.03/kg)
|
No.: 10743
Choose your option
Passalacqua ACOMA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.78
($24.78/kg)
|
No.: 11384
Choose your option
Caffè Borbone ESPRESSO INTENSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$19.37
($19.37/kg)
|
No.: 10289
Choose your option
Caffè Kenon ITALY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.18
($30.18/kg)
|
No.: 10904
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO DELIZIA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$29.11
($29.11/kg)
|
No.: 1166
Choose your option
Arditi Caffè ONORE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$23.70
($23.70/kg)
|
No.: 10255
Choose your option
Hardy VENEZIA ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.11
($29.11/kg)
|
No.: 11385
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 11008
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.23
($48.92/kg)
|
No.: 12005
Choose your option
Caffè Borbone 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.54
$25.32
14%
($21.54/kg)
|
No.: 10553
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.71
($42.84/kg)
|
No.: 11042
Choose your option
ionia GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.45
$23.70
13%
($20.45/kg)
|
No.: 11412
Choose your option
Caffè Barbaro V-BLEND
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.28
($18.28/kg)
|
No.: 10961
Choose your option
Alps Coffee CREMATIC
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 1016
Choose your option
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$30.18
($30.18/kg)
|
No.: 11040