Caffè Moka Efti VIGOROSO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.87
($25.87/kg)
|
No.: 10978
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$39.93
($39.93/kg)
|
No.: 11043
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$41.01
($41.01/kg)
|
No.: 12004
Choose your option
Ardente Caffè EXCELSA
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.68
($36.68/kg)
|
No.: 10626
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.84
($30.84/kg)
|
No.: 10154
Choose your option
Ardente Caffè FAVORITA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.51
($34.51/kg)
|
No.: 10625
Choose your option
"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.41
$64.71
8%
($29.71/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
Caffè Kenon BABY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.94
($26.94/kg)
|
No.: 11014
Choose your option
Arditi Caffè PURA FOLLIA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.94
($26.94/kg)
|
No.: 10251
Choose your option
Caffè Moka Efti EXCELLENT
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 10979
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 10985
Choose your option
Caffè Kenon NAPOLETANO DOK
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$37.77
($37.77/kg)
|
No.: 10903
Choose your option
Caffè Kenon ITALY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.18
($30.18/kg)
|
No.: 10904
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO DELIZIA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$29.11
($29.11/kg)
|
No.: 1166
Choose your option
Arditi Caffè ONORE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$23.70
($23.70/kg)
|
No.: 10255
Choose your option
Hardy VENEZIA ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.11
($29.11/kg)
|
No.: 11385
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 11008
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.23
($48.92/kg)
|
No.: 12005
Choose your option
Caffè Borbone 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.54
$25.32
14%
($21.54/kg)
|
No.: 10553
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.71
($42.84/kg)
|
No.: 11042