Caffè New York DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.98
($55.92/kg)
|
No.: 1001
Choose your option
Passalacqua DEUP DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.15
($32.30/kg)
|
No.: 10533
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO BIO DECA
500g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$23.73
($47.46/kg)
|
No.: 10299
Choose your option
Caffè Barbaro V-BLEND
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.30
($18.30/kg)
|
No.: 10961
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED - Passalacqua
50
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$18.30
($50.14/kg)
|
No.: 10736
Choose your option
Caffè Kenon EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.47
$28.06
27%
($20.47/kg)
|
No.: 11110
Choose your option
Toraldo GRAN RESERVE
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$6.39
($25.56/kg)
|
No.: 10966
Choose your option
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 11040
Choose your option
Di Giampaolo SCIROCCO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 10594
Choose your option
Kimbo DECAFFEINATO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.45
($33.80/kg)
|
No.: 1546
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED - Caffè Borbone
150
pcs
|
ESE Pods
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$39.98
($37.02/kg)
|
No.: 10744
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO BIO DECA - Alps Coffee
15
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.91
($79.10/kg)
|
No.: 10069
Choose your option
Sant Eustachio Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.39
($127.80/kg)
|
No.: 1917
Choose your option
Sant Eustachio MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1918
Choose your option
Caffè Moka Efti DECAFFEINATED
500g
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.30
($36.60/kg)
|
No.: 10079
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Caffè Kenon
18
pcs
|
ESE Pods
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.39
($50.71/kg)
|
No.: 11006
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1092
Choose your option
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10964
Choose your option
Caffè Kenon IL CREMINO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.56
$25.46
15%
($21.56/kg)
|
No.: 11108