Soft nougat No. 2 Almonds and pistachios - Antica Torroneria Piemontese
80g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.04
($88.00/kg)
|
No.: 4466
Choose your option
Truffles Pralinato - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.89
($64.45/kg)
|
No.: 4424
Choose your option
Coconut Truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.89
($64.45/kg)
|
No.: 4425
Choose your option
Mixed Sweet and White (Dolce e Bianco) Truffles - Antica Torroneria Piemontese
125g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.81
($94.48/kg)
|
No.: 4315
Choose your option
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.47
($15.49/kg)
|
No.: 4997-1
Choose your option
Tartufi box (chocolate truffles) - Antica Torroneria
400g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$38.89
($97.23/kg)
|
No.: 4451
Choose your option
Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone
2,4 kg
★★★★★
★★★★★
(1)
$35.64
($14.85/kg)
|
No.: 4992-1
Choose your option
Choose your option
Truffles with pistachios and white chocolate - Antica Torroneria Piemontese
150g
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($71.47/kg)
|
No.: 4491
Choose your option
Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese
80g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.04
($88.00/kg)
|
No.: 4467
Choose your option
Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese
150g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($71.47/kg)
|
No.: 4490
Choose your option
Truffles Cremino - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.89
($64.45/kg)
|
No.: 4426
Choose your option
Almond and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.98
($69.90/kg)
|
No.: 40025
Choose your option
Choose your option
Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.64
($11.88/kg)
|
No.: 4991-1
Choose your option
Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.98
($69.90/kg)
|
No.: 40024
Choose your option
Choose your option
Babbi Waferone Pistachio Display
720g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$48.64
($67.56/kg)
|
No.: 40028
Choose your option
Babbi Viennesi Pistacchio Display
1,2 kg
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$108.22
($90.18/kg)
|
No.: 40030
Choose your option
Cantucci Cantuccini almond 1kg - Falcone
1kg
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$16.19
($16.19/kg)
|
No.: 4185