Award-winning trio tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$25.67
$27.39
6%
($34.23/kg)
|
No.: 1111
Choose your option
INSIDERS' SECRETS tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.27
$35.96
10%
($32.27/kg)
|
No.: 1067
Choose your option
"I FORTI" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$77.87
($25.96/kg)
|
No.: 1584
Choose your option
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.33
$88.04
3%
($28.44/kg)
|
No.: 10694
Choose your option
HARDY Espresso tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.72
($31.63/kg)
|
No.: 10033
Choose your option
DELUXE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$122.05
$129.63
5%
($40.68/kg)
|
No.: 10867
Choose your option
Crema da Sogno tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.78
$51.98
10%
($23.39/kg)
|
No.: 11345
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.21
$48.62
11%
($43.21/kg)
|
No.: 10879
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.19
$105.80
10%
($31.73/kg)
|
No.: 10638
Choose your option
DELUXE ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$105.91
$117.72
10%
($35.30/kg)
|
No.: 10875
Choose your option
Espresso Beans Without Caffeine tasting pack
1,25 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.25
($37.00/kg)
|
No.: 10144
Choose your option
ORGANIC ESPRESSO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.76
$38.66
10%
($34.76/kg)
|
No.: 11066
Choose your option
Low-Acidity Espresso Bean Sampler
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.89
($33.89/kg)
|
No.: 10727
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.27
$35.52
9%
($32.27/kg)
|
No.: 10471
Choose your option
MARZIALI CAFFÈ tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.54
($35.39/kg)
|
No.: 10095
Choose your option
STRONG AND INTENSE tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.21
($30.21/kg)
|
No.: 13370
Choose your option
MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$107.75
($26.94/kg)
|
No.: 10862