Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Espresso cup 'La G' - La Genovese

Espresso cup 'La G' - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.69
No.: 2015
Delivery 1-3 Days
La Genovese JUTA
Röstfrisch Freshly roasted
Bio Gold Medal Rainforest Alliance

La Genovese JUTA

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.72
($42.88/kg) | No.: 10957
Delivery 1-3 Days
La Genovese ORIENTALE
Röstfrisch Freshly roasted

La Genovese ORIENTALE

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.55
($34.20/kg) | No.: 11013
Delivery 1-3 Days
ESE Pods LA GENOVESE - Oro
Röstfrisch Freshly roasted

ESE Pods LA GENOVESE - Oro

150 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$59.44
($56.61/kg) | No.: 10972
Delivery 1-3 Days
ESE Pods LA GENOVESE - Oro
Röstfrisch Freshly roasted

ESE Pods LA GENOVESE - Oro

25 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.72
($61.26/kg) | No.: 10238
Delivery 1-3 Days
La Genovese ORO Nespresso®*-compatible capsules

La Genovese ORO Nespresso®*-compatible capsules

10 pcs | Capsule | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$5.31
($102.12/kg) | No.: 10237
Out of stock Unavailable
Giant decorative sugar cup - La Genovese

Giant decorative sugar cup - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (0)
$38.85
No.: 2065
Out of stock Unavailable
La Genovese ROYAL
Röstfrisch Freshly roasted
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ROYAL

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.85
($39.40/kg) | No.: 11012
Delivery 1-3 Days
La Genovese TRADIZIONE

La Genovese TRADIZIONE

250g | Ground Coffee | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.12
($32.48/kg) | No.: 10963
Delivery 1-3 Days
Wall clock - La Genovese

Wall clock - La Genovese

1kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$38.85
($38.85/kg) | No.: 2068
Out of stock Unavailable
Chili Praline Truffles - La Praline

Chili Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4601
Delivery 1-3 Days
Praline Truffles Cacao - La Praline

Praline Truffles Cacao - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4631
Delivery 1-3 Days
Blueberry Praline Truffles - La Praline

Blueberry Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4447
Delivery 1-3 Days
Hazelnut Praline Truffles - La Praline

Hazelnut Praline Truffles - La Praline

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4442
Delivery 1-3 Days
Sea Salt Praline Truffles - La Praline

Sea Salt Praline Truffles - La Praline

100g | 08.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
($47.60/kg) | No.: 4665
Delivery 1-3 Days
Box of sea salt praline truffles - La Praline

Box of sea salt praline truffles - La Praline

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (2)
$10.77
($53.85/kg) | No.: 4664
Delivery 1-3 Days
Licorice Truffles - La Praline

Licorice Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4445
Delivery 1-3 Days
Praline Truffles with Sea Salt - La Praline

Praline Truffles with Sea Salt - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4400
Delivery 1-3 Days
Peppermint Praline Truffles - La Praline

Peppermint Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4603
Delivery 1-3 Days
Pistachio Praline Truffles - La Praline

Pistachio Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4795
Delivery 1-3 Days