Choose your option
Kimbo coffee 100% ARABICA
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.11
($32.44/kg)
|
No.: 1457
Choose your option
Kimbo DECAFFEINATO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.44
($33.76/kg)
|
No.: 1546
Choose your option
ESE Pods BARISTA 100% ARABICA - Kimbo
15
pcs
|
ESE Pods
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.27
($57.52/kg)
|
No.: 10876
Choose your option
Choose your option
Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.11
($32.44/kg)
|
No.: 1456
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Kimbo Napoletano ESE Pods
50
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.03
($41.18/kg)
|
No.: 11433
Choose your option
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO NAPOLETANO BAR - Kimbo
15
pcs
|
ESE Pods
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$6.27
($57.26/kg)
|
No.: 10869
Choose your option
ESE Pods NAPOLI - Kimbo
100
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(3)
$24.33
($33.33/kg)
|
No.: 10282
Choose your option
Kimbo Nespresso®*-compatible decaffeinated capsules
50
pcs
|
Capsule
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.12
($59.70/kg)
|
No.: 11434
Choose your option
ESE Pods POMPEI - Kimbo
50
pcs
|
ESE Pods
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.03
($41.18/kg)
|
No.: 1158
Choose your option
Kimbo Pompei Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.03
($55.67/kg)
|
No.: 11024
Choose your option
Honey licorice - Klepper & Klepper
200g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.84
($29.20/kg)
|
No.: 4707
Choose your option
Bay leaf licorice - Klepper & Klepper
200g
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.84
($29.20/kg)
|
No.: 4708
Choose your option
Lightly salted liquorice - Klepper & Klepper
200g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.84
($29.20/kg)
|
No.: 4685
Choose your option
Spicy and salty liquorice - Klepper & Klepper
200g
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.84
($29.20/kg)
|
No.: 4706
Choose your option
Kolsvart Smoked Liquorice Fish
120g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.84
($48.67/kg)
|
No.: 40021