Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Kolsvart Salty Liquorice Fish

Kolsvart Salty Liquorice Fish

120g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.30
($44.17/kg) | No.: 40020
Out of stock Unavailable
SLIM Filter Drawer

SLIM Filter Drawer

★★★★★ ★★★★★ (0)
$115.71
No.: 9184
Out of stock Unavailable
La Genovese Juta
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle
Bio Rainforest Alliance

La Genovese Juta

1kg | Whole Bean | 08.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$40.98
($40.98/kg) | No.: 10956
Delivery 1-3 Days
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
Röstfrisch Freshly roasted
Bio Rainforest Alliance

La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.79
($47.16/kg) | No.: 11025
Out of stock Unavailable
La Genovese ANNIVERSARIO
Röstfrisch Freshly roasted
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ANNIVERSARIO

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$10.70
($42.80/kg) | No.: 11042
Delivery 1-3 Days
LA GENOVESE tasting pack (small packs)

LA GENOVESE tasting pack (small packs)

500g | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.71 $18.17 8%
($33.42/kg) | No.: 10955
Delivery 1-3 Days
La Genovese ANNIVERSARIO
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ANNIVERSARIO

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$39.91
($39.91/kg) | No.: 11043
Delivery 1-3 Days
La Genovese COLONIALE
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle

La Genovese COLONIALE

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$24.76 $26.93 8%
($24.76/kg) | No.: 10236
Delivery 17-19 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

La Genovese COLONIALE
Röstfrisch Freshly roasted

La Genovese COLONIALE

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.54
($34.16/kg) | No.: 10954
Delivery 1-3 Days
La Genovese ORIENTALE
Bundle Bundle

La Genovese ORIENTALE

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$30.17
($30.17/kg) | No.: 10235
Delivery 1-3 Days
La Genovese ORO
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle
Topseller Topseller
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ORO

1kg | Whole Bean | 08.2028
★★★★★ ★★★★★ (15)
$32.33
($32.33/kg) | No.: 10223
Delivery 1-3 Days
La Genovese ORO
Röstfrisch Freshly roasted
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ORO

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.63
($38.52/kg) | No.: 10953
Delivery 1-3 Days
La Genovese ROYAL
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle
Topseller Topseller
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ROYAL

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$37.74
($37.74/kg) | No.: 10222
Delivery 1-3 Days
Cappuccino cup - La Genovese

Cappuccino cup - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.66
No.: 2017
Delivery 1-3 Days
Cappuccino cup "La G" - La Genovese

Cappuccino cup "La G" - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.66
No.: 2016
Delivery 1-3 Days
ESE Pods COLONIALE - La Genovese

ESE Pods COLONIALE - La Genovese

25 pcs | ESE Pods | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.54
($48.80/kg) | No.: 10293
Delivery 1-3 Days
La Genovese COLONIALE Nespresso®* compatible capsules

La Genovese COLONIALE Nespresso®* compatible capsules

10 pcs | Capsule | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.55
($87.50/kg) | No.: 10890
Delivery 1-3 Days
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle

La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.74
($37.74/kg) | No.: 10962
Delivery 1-3 Days
La Genovese BLUE GOLD

La Genovese BLUE GOLD

250g | Ground Coffee | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.54
($34.16/kg) | No.: 10964
Delivery 1-3 Days
Espresso cup - La Genovese

Espresso cup - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.68
No.: 3006
Out of stock Unavailable