NAPOLI ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$60.35
($20.12/kg)
|
No.: 10271
Choose your option
CREMOSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$66.95
$74.43
10%
($22.32/kg)
|
No.: 1103
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.56
$98.26
11%
($28.85/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
Gourmet Set - Best coffees from all over Italy
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$99.34
$104.65
5%
($33.11/kg)
|
No.: 10376
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.29
$105.84
8%
($32.43/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.97
($39.49/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.39
$104.75
7%
($32.46/kg)
|
No.: 10511
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.73
$84.28
10%
($37.87/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
ESPRESSIVO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.04
$89.59
5%
($28.35/kg)
|
No.: 10715
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.15
($22.72/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
ESPRESSO MAESTRO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$70.20
($35.10/kg)
|
No.: 10893
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.64
$127.51
10%
($37.88/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$129.13
($32.28/kg)
|
No.: 10640
Choose your option
Crema da Sogno tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.80
$52.00
10%
($23.40/kg)
|
No.: 11345
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.23
$105.84
10%
($31.74/kg)
|
No.: 10638
Choose your option
"I FORTI" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$77.90
($25.97/kg)
|
No.: 1584
Choose your option
DELUXE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$122.10
$129.68
5%
($40.70/kg)
|
No.: 10867
Choose your option
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.36
$88.07
3%
($28.45/kg)
|
No.: 10694
Choose your option
MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$107.79
($26.95/kg)
|
No.: 10862
Choose your option
DELUXE ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$105.95
$117.76
10%
($35.32/kg)
|
No.: 10875