"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.48
$64.79
8%
($29.74/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
Choose your option
DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$56.22
$62.62
10%
($28.11/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
GOLDEN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.48
$64.79
8%
($29.74/kg)
|
No.: 1110
Choose your option
BEST SELLERS ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.39
$106.92
8%
($32.46/kg)
|
No.: 10529
Choose your option
MAGISTRAL tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.48
$95.01
10%
($28.49/kg)
|
No.: 1107
Choose your option
80/20 ESPRESSO NAPOLI tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.89
$69.12
6%
($32.45/kg)
|
No.: 11011
Choose your option
PARTHENOPE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.98
$98.26
6%
($30.66/kg)
|
No.: 1807
Choose your option
NAPOLETANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.89
($21.63/kg)
|
No.: 10582
Choose your option
"BUONISSIMO" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.48
$95.65
10%
($28.49/kg)
|
No.: 1583
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.46
$68.03
5%
($32.23/kg)
|
No.: 10618
Choose your option
ROBUSTA DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$51.46
$57.20
10%
($25.73/kg)
|
No.: 10163
Choose your option
SEGRETI DEL NORD (Secrets of the North) tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.56
$93.49
7%
($28.85/kg)
|
No.: 1425
Choose your option
TRE STELLE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.56
$91.33
5%
($28.85/kg)
|
No.: 1104
Choose your option
Espresso Tasting Pack – Gold Medal Trio
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.48
$95.01
10%
($28.49/kg)
|
No.: 11373
Choose your option
90 | 10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.98
$100.43
8%
($30.66/kg)
|
No.: 10164
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.37
$66.95
5%
($31.69/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
ARABICA PURO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$91.98
($30.66/kg)
|
No.: 10386
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.39
$112.35
13%
($32.46/kg)
|
No.: 1865