Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
$31.40
7%
($29.13/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Cannizzaro SUPER ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.30
$34.54
9%
($31.30/kg)
|
No.: 11359
Choose your option
Caffè Kenon MICASA
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.20
$25.89
14%
($22.20/kg)
|
No.: 11107
Choose your option
Caffè Kenon CREMA MOKA
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.21
($30.21/kg)
|
No.: 11106
Choose your option
Caffè Borbone Crema Classica
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($21.24/kg)
|
No.: 11052
Choose your option
PARTHENOPE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.95
$98.23
6%
($30.65/kg)
|
No.: 1807
Choose your option
Quarta Espresso GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.63
($35.63/kg)
|
No.: 11138
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.54
$36.71
5%
($34.54/kg)
|
No.: 11360
Choose your option
Espresso Blu tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$64.87
$72.24
10%
($21.62/kg)
|
No.: 10379
Choose your option
Lollo Caffè GRAN BAR DECA
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.96
($26.96/kg)
|
No.: 10014
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.35
$66.93
5%
($31.68/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
Toraldo CREMA DI NAPOLI
250g
|
Ground Coffee
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.47
($29.88/kg)
|
No.: 16678
Choose your option
Quarta Caffè GUSTO TIPICO
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.09
($20.36/kg)
|
No.: 10476
Choose your option
NAPOLI ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$60.32
($20.11/kg)
|
No.: 10271
Choose your option
Trucillo INTENSO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($76.73/kg)
|
No.: 11391
Choose your option
Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
04.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 11388
Choose your option
Caffè Kenon ESPRESSO DECAFFEINATED
1kg
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 11072
Choose your option
Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($76.73/kg)
|
No.: 11389
Choose your option
Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.44
($80.73/kg)
|
No.: 11392