Skip to content

+49 40 822 4567 90

Gifts & Gift Cards

There’s always a perfect occasion for a gift: birthdays, Easter, Mother's Day, Father's Day, Christmas... Why not surprise someone with a gift card or a beautifully curated gift box?

80 Products

Cappuccino cup white "Maniko" - Club House

Cappuccino cup white "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.45
No.: 2744
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

320g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.18
($28.69/kg) | No.: 4641
Out of stock Unavailable
Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

320g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.46
($23.31/kg) | No.: 4700
Out of stock Unavailable
Nannini Panettone Classico Christmas Cake

Nannini Panettone Classico Christmas Cake

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.31
($32.31/kg) | No.: 4113
Out of stock Unavailable
Motta - Tamping station

Motta - Tamping station

★★★★★ ★★★★★ (1)
$34.88
No.: 2439
Out of stock Unavailable
Nannini Torta al Cioccolato

Nannini Torta al Cioccolato

450g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.51
($47.80/kg) | No.: 4101
Out of stock Unavailable
Set of 4 champagne glasses / Jade - LSA

Set of 4 champagne glasses / Jade - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.31
No.: 2939
Out of stock Unavailable
Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.31
No.: 4207
Out of stock Unavailable
Mill Brush Red

Mill Brush Red

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.08
No.: 9134
Out of stock Unavailable
Set of 4 Garnet wine glasses - LSA

Set of 4 Garnet wine glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.31
No.: 2950
Out of stock Unavailable
Set of 4 wine glasses / Sapphire - LSA

Set of 4 wine glasses / Sapphire - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.31
No.: 2948
Out of stock Unavailable
Giant decorative sugar cup - La Genovese

Giant decorative sugar cup - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (0)
$38.77
No.: 2065
Out of stock Unavailable
Tamper (Barista-Line) Walnut wood – Hauck

Tamper (Barista-Line) Walnut wood – Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$97.07
No.: 9175
Out of stock Unavailable
Babbi Pistachio Collection

Babbi Pistachio Collection

227g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.32
($124.76/kg) | No.: 40036
Out of stock Unavailable
Pack of 4 Gems / Amber glasses - LSA

Pack of 4 Gems / Amber glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$47.61
No.: 2978
Out of stock Unavailable
Tamper (Premium-Line) Rune Kona Wild - Hauck

Tamper (Premium-Line) Rune Kona Wild - Hauck

klaerung liegt bei Anne
★★★★★ ★★★★★ (0)
$165.08
No.: 9201
Out of stock Unavailable
Set of 2 glasses Dusk / Pink-Grey - LSA

Set of 2 glasses Dusk / Pink-Grey - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$45.57
No.: 2977
Out of stock Unavailable
Set of 4 Amber glasses - LSA

Set of 4 Amber glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.31
No.: 2946
Out of stock Unavailable
Wall clock - La Genovese

Wall clock - La Genovese

1kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$38.77
($38.77/kg) | No.: 2068
Out of stock Unavailable
Tamper Key Ring Aluminum - JoeFrex

Tamper Key Ring Aluminum - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.65
No.: 2581-xsa
Out of stock Unavailable