Skip to content

+49 40 822 4567 90

Gifts & Gift Cards

There’s always a perfect occasion for a gift: birthdays, Easter, Mother's Day, Father's Day, Christmas... Why not surprise someone with a gift card or a beautifully curated gift box?

80 Products

Cocoa Powder Shaker - Motta

Cocoa Powder Shaker - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.68
No.: 2495
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white and green "Maniko" - Club House

Espresso cup white and green "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.45
No.: 2746
Delivery 1-3 Days
Dogliani Foccaccia Dolce

Dogliani Foccaccia Dolce

500g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.51
($27.02/kg) | No.: 4460
Delivery 1-3 Days
Espresso cup red "Maniko" - Club House

Espresso cup red "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.51
No.: 2754
Delivery 1-3 Days
Giant decorative cup for sugar - Caffè Kenon

Giant decorative cup for sugar - Caffè Kenon

★★★★★ ★★★★★ (1)
$38.78
No.: 2069
Delivery 1-3 Days
Motta Keychain Tamper

Motta Keychain Tamper

★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.74
No.: 2632
Delivery 1-3 Days
Milk Jug Europa (Matte Black) – Motta

Milk Jug Europa (Matte Black) – Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.12
No.: 2959
Delivery 1-3 Days
Sugar Bowl, oval - Motta

Sugar Bowl, oval - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$36.84
No.: 2426
Delivery 1-3 Days
Bonette Pistacchio - Babbi

Bonette Pistacchio - Babbi

180g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.97
($138.72/kg) | No.: 40035
Delivery 1-3 Days
Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.32
No.: 2942
Delivery 1-3 Days
Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$47.63
No.: 2980
Delivery 1-3 Days
Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.97
($138.72/kg) | No.: 40034
Delivery 1-3 Days
Babbi Babbini Refillpack

Babbi Babbini Refillpack

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$85.17
($85.17/kg) | No.: 4780
Delivery 1-3 Days
Babbi Waferone Pistachio Display

Babbi Waferone Pistachio Display

720g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.53
($67.40/kg) | No.: 40028
Delivery 1-3 Days
Viennesi Classico Display - Babbi

Viennesi Classico Display - Babbi

1,2 kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.97
($89.98/kg) | No.: 40029
Delivery 1-3 Days
Babbi Viennesi Pistacchio Display

Babbi Viennesi Pistacchio Display

1,2 kg | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.97
($89.98/kg) | No.: 40030
Delivery 1-3 Days
Tamper (Barista-Line) Skateboard – Hauck

Tamper (Barista-Line) Skateboard – Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$155.40
No.: 9176
Delivery 1-3 Days
Tamper (Barista-Line) Rune Wild Olive / Olive wood - Hauck

Tamper (Barista-Line) Rune Wild Olive / Olive wood - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$125.37
No.: 9202
Delivery 1-3 Days
Double Brush for Tamper - Hauck

Double Brush for Tamper - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.92
No.: 9181
Delivery 1-3 Days
Tamper (Barista Line) Vega Puzzle Wood straight - Hauck

Tamper (Barista Line) Vega Puzzle Wood straight - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$135.96
No.: 9180
Delivery 1-3 Days