Mondicaffè THE BOCS
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(6)
$35.63
($35.63/kg)
|
No.: 10750
Choose your option
Golden Brasil DECAFFEINATO 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$29.78
($29.78/kg)
|
No.: 10247
Choose your option
Golden Brasil 1961 ORGANIC
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 10898
Choose your option
Kimbo INTENSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$20.46
$21.55
5%
($20.46/kg)
|
No.: 1776
Choose your option
Passalacqua MEXICO
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$6.82
$7.47
8%
($27.28/kg)
|
No.: 1816
Choose your option
Marziali Caffè OROBAR
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.54
($34.54/kg)
|
No.: 1237
Choose your option
Caffè Martella Maximum Class
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 1151
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BLACK
250g
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10217
Choose your option
Caffè Borbone Espresso Intenso
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($21.24/kg)
|
No.: 10485
Choose your option
Kimbo ORGANIC (BIO)
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$25.88
($25.88/kg)
|
No.: 1944
Choose your option
Marziali Caffè GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1239
Choose your option
Sant Eustachio GRANI
250g
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.45
($49.80/kg)
|
No.: 1579
Choose your option
Nurri 100% NAPOLETANO
250g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10506
Choose your option
Salimbene SUPERBAR
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 10936
Choose your option
Caffè Cortese ORO BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$26.96
($26.96/kg)
|
No.: 10922
Choose your option
Passalacqua DEUP DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.14
($32.28/kg)
|
No.: 10533
Choose your option
Kimbo ESPRESSO NAPOLI
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($21.24/kg)
|
No.: 1875
Choose your option
Sant Eustachio MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.45
($49.80/kg)
|
No.: 1578
Choose your option
Caffè Martella DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$18.29
($36.58/kg)
|
No.: 10117
Choose your option
Lucaffé CREMA CAFFÈ BIO (Organic)
500g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$19.38
($38.76/kg)
|
No.: 1481
Choose your option