JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.93
($39.47/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.34
$104.70
7%
($32.45/kg)
|
No.: 10511
Choose your option
Carroux Caffee Crema Organic
500g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.01
($42.02/kg)
|
No.: 11435
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.69
$84.24
10%
($37.85/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
ESPRESSIVO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$84.99
$89.55
5%
($28.33/kg)
|
No.: 10715
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.11
($22.70/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
Caffè Pezzullo NERA
3,0 kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.51
$97.34
11%
($28.84/kg)
|
No.: 11050
Choose your option
ESPRESSO MAESTRO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$70.16
($35.08/kg)
|
No.: 10893
Choose your option
Moka Efti BAR VERDE
250g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11449
Choose your option
Club Kave ESPRESSO MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.20
$10.72
14%
($36.80/kg)
|
No.: 11445
Choose your option
Hardy America Filter Coffee
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 11443
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.59
$127.44
10%
($37.86/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
illy CLASSICO N
1,5 kg
|
Whole Bean
|
02.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$54.04
$59.45
9%
($36.03/kg)
|
No.: 11460
Choose your option
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$129.07
($32.27/kg)
|
No.: 10640
Choose your option
Passalacqua Cremador
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$6.38
$7.47
14%
($25.52/kg)
|
No.: 1398
Choose your option
Mokaflor ORO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$30.63
$32.37
5%
($30.63/kg)
|
No.: 1145
Choose your option
Ardente Caffè EXCELSA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.70
($36.70/kg)
|
No.: 10626
Choose your option
Passalacqua GOLD VULCAN
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$15.05
($30.10/kg)
|
No.: 10531
Choose your option
Quarta Caffè AVIO ORO
500g
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.97
($27.94/kg)
|
No.: 10274
Choose your option