Skip to content

+49 40 822 4567 90

Biscuits

Our Biscuit Selection

Biscuits have their place on the edge of every coffee cup. Sweeten each sip of coffee or cappuccino with a small, crunchy treat.

37 Products

Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.54
($54.16/kg) | No.: 4653
Out of stock Unavailable
Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

210g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.39
($30.43/kg) | No.: 4648
Out of stock Unavailable
Cardiddi box - Tumminello

Cardiddi box - Tumminello

120g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.64
($80.33/kg) | No.: 4656
Out of stock Unavailable
"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.54
($54.16/kg) | No.: 4655
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

320g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.20
($28.75/kg) | No.: 4641
Out of stock Unavailable
Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

320g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.48
($23.38/kg) | No.: 4700
Out of stock Unavailable
Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.54
($54.16/kg) | No.: 4711
Out of stock Unavailable
Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

270g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.98
($51.78/kg) | No.: 4712
Out of stock Unavailable
Tumminello almond biscuits in 3 varieties

Tumminello almond biscuits in 3 varieties

270g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.89
($47.74/kg) | No.: 4713
Out of stock Unavailable
Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

680g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.39
($47.63/kg) | No.: 4714
Out of stock Unavailable
Lavazza Shortbread

Lavazza Shortbread

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.97
($26.97/kg) | No.: 4090
Out of stock Unavailable
Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia

Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia

600g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.81
($63.02/kg) | No.: 4347
Out of stock Unavailable
"Baci di Dama" (Lady's kisses cookies) - Amaretti Virginia

"Baci di Dama" (Lady's kisses cookies) - Amaretti Virginia

140g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.15
($115.36/kg) | No.: 4346
Out of stock Unavailable
Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia

Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia

200g | 06.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$22.64
($113.20/kg) | No.: 4344
Out of stock Unavailable
Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia

Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia

500g | 01.2024
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.39
($38.78/kg) | No.: 4342
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

180g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.72
($59.56/kg) | No.: 4341
Out of stock Unavailable
Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

350g | 08.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.90
($74.00/kg) | No.: 4340
Out of stock Unavailable