Skip to content

+49 40 822 4567 90

Biscuits

Our Biscuit Selection

Biscuits have their place on the edge of every coffee cup. Sweeten each sip of coffee or cappuccino with a small, crunchy treat.

37 Products

Messori - Chocolate Wafer Nougat Hazelnut

Messori - Chocolate Wafer Nougat Hazelnut

25g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4240
Delivery 1-3 Days
Broderick´s - Crispy Peanut Butter 50g

Broderick´s - Crispy Peanut Butter 50g

50g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.38
($47.60/kg) | No.: 4326
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci al Limone

Dogliani Cantucci al Limone

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4458
Delivery 1-3 Days
Messori - Chocolate Wafer with Caramel

Messori - Chocolate Wafer with Caramel

25g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4248
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)

Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)

300g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.18
($30.60/kg) | No.: 4454
Delivery 1-3 Days
Wafer cone with pistachio filling - Messori

Wafer cone with pistachio filling - Messori

25g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4510
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci al Cioccolato

Dogliani Cantucci al Cioccolato

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4456
Delivery 1-3 Days
Pistachio biscuits - Antica Torroneria Piemontese

Pistachio biscuits - Antica Torroneria Piemontese

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.42
($62.10/kg) | No.: 4452
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci Nocciola (Italian hazelnut biscuits)

Dogliani Cantucci Nocciola (Italian hazelnut biscuits)

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4455
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci all' Anice

Dogliani Cantucci all' Anice

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4457
Delivery 1-3 Days
Dogliani Foccaccia Dolce

Dogliani Foccaccia Dolce

500g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($27.00/kg) | No.: 4460
Delivery 1-3 Days
Messori - Chocolate Wafer with Nougat and Chocolate Buttons

Messori - Chocolate Wafer with Nougat and Chocolate Buttons

25g | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4241
Out of stock Unavailable
Ricci with pistachios - Tumminello

Ricci with pistachios - Tumminello

220g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.42
($56.45/kg) | No.: 4643
Out of stock Unavailable
Lemon biscuits - Tumminello

Lemon biscuits - Tumminello

210g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.01
($33.38/kg) | No.: 4647
Out of stock Unavailable
Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.18
($34.00/kg) | No.: 4645
Out of stock Unavailable
Chocolate Cantucci - Tumminello

Chocolate Cantucci - Tumminello

270g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($39.59/kg) | No.: 4646
Out of stock Unavailable
Orange biscuits - Tumminello

Orange biscuits - Tumminello

210g | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
($30.33/kg) | No.: 4649
Out of stock Unavailable
Coconut biscuits - Tumminello

Coconut biscuits - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($39.59/kg) | No.: 4644
Out of stock Unavailable
Ricci with almonds - Tumminello

Ricci with almonds - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($39.59/kg) | No.: 4642
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

320g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.18
($28.69/kg) | No.: 4640
Out of stock Unavailable