Passalacqua BLACK VULCAN ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.53
($27.06/kg)
|
No.: 10530
Choose your option
Caffè Cortese ESPRESSO BAR
250g
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.60
($26.40/kg)
|
No.: 10546
Choose your option
Andraschko BUENA VISTA PRIMÈRO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.45
($49.80/kg)
|
No.: 10269
Choose your option
Mokaflor DOLCE FORTE 100% ROBUSTA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 1569
Choose your option
Passalacqua GOLD VULCAN
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$15.05
($30.10/kg)
|
No.: 10531
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 11008
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.23
($48.92/kg)
|
No.: 12005
Choose your option
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO
250g
|
Whole Bean
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11041
Choose your option
Passalacqua DEUP DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.14
($32.28/kg)
|
No.: 10533
Choose your option
Salimbene SUPERBAR
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 10936
Choose your option
Mocambo GRAN BAR
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 1140a
Choose your option
Andraschko BAR ITALIA
250g
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 10246
Choose your option
Marziali Caffè RISTOBAR
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 1247
Choose your option
Solino Coffee ESPRESSO
250g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10918
Choose your option
Marziali Caffè OROBAR MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($47.20/kg)
|
No.: 1245
Choose your option
Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY
375g
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($31.47/kg)
|
No.: 10844
Choose your option
Mondicaffè GIUBILEO ES
375g
|
Whole Bean
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.97
($37.25/kg)
|
No.: 10842
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
250g
|
Whole Bean
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1265
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
250g
|
Whole Bean
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10252
Choose your option
Di Giampaolo LIBECCIO
250g
|
Whole Bean
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10550