Nurri NAPOLETANO
250g
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10505
Choose your option
Choose your option
Hardy UNIVERSO ROBUSTA
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 10017
Choose your option
Mocambo AROMA Organic Espresso
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 1572
Choose your option
Quarta Caffè ROSSA
250g
|
Whole Bean
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.85
($23.40/kg)
|
No.: 10277
Choose your option
Choose your option
Mocambo NATURALE BIO FAIRTRADE
250g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 1890
Choose your option
Salimbene CAFFETERIA
250g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 10937
Choose your option
Caffè Cortese Oro Bar
250g
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.38
($25.52/kg)
|
No.: 10548
Choose your option
Passalacqua HAREM
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$21.11
($42.22/kg)
|
No.: 10532
Choose your option
Sant Eustachio GRANI
250g
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.45
($49.80/kg)
|
No.: 1579
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 11042
Choose your option
Carroux ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$18.95
($37.90/kg)
|
No.: 1018
Choose your option
Caffè Kenon 100% ARABICA
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11105
Choose your option
Caffè Cortese Elios Bar
250g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 10547
Choose your option
Caffè Cortese ESPRESSO NAPOLETANO
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.38
($25.52/kg)
|
No.: 10539
Choose your option
La Genovese ROYAL
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.85
($39.40/kg)
|
No.: 11012
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10985
Choose your option
Mokaflor Chiaroscuro 100% Arabica with Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$15.05
($60.20/kg)
|
No.: 1243
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11013