Carroux Caffee Crema Organic
500g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.98
($41.96/kg)
|
No.: 11435
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.03
($22.68/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
Caffè Pezzullo NERA
3,0 kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.40
$97.22
11%
($28.80/kg)
|
No.: 11050
Choose your option
Ardente Caffè EXCELSA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.66
($36.66/kg)
|
No.: 10626
Choose your option
Golden Brasil DECAFFEINATO 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$29.74
($29.74/kg)
|
No.: 10247
Choose your option
ESE Pods CREMA ORGANIC - Lucaffé
25
pcs
|
ESE Pods
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.70
($71.33/kg)
|
No.: 1472
Choose your option
ESE Pods CREMOSO - Caffè Cortese
25
pcs
|
ESE Pods
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($45.55/kg)
|
No.: 10960
Choose your option
ESE Pods CREMA DI NAPOLI - Toraldo
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.33
($29.94/kg)
|
No.: 10968
Choose your option
Caffè Borbone Espresso Intenso
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($21.20/kg)
|
No.: 10485
Choose your option
Carroux FILTER COFFEE CREMA
70g
|
Ground Coffee
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.02
($43.14/kg)
|
No.: 1099
Choose your option
PARTHENOPE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.82
$98.09
6%
($30.61/kg)
|
No.: 1807
Choose your option
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($101.92/kg)
|
No.: 11126
Choose your option
Di Giampaolo SCIROCCO
250g
|
Whole Bean
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.11
($32.44/kg)
|
No.: 11009
Choose your option
ESE pods FORTE - illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.68
($53.70/kg)
|
No.: 11135
Choose your option
ESE Pods INTENSO - Illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.68
($53.70/kg)
|
No.: 11134
Choose your option
Caffè Trucillo Espresso Classico
1kg
|
Whole Bean
|
11.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.76
($24.76/kg)
|
No.: 11387
Choose your option
Diemme MEDITERRANEO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.74
($29.74/kg)
|
No.: 11028
Choose your option
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.79
($47.16/kg)
|
No.: 11025
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
250g
|
Whole Bean
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 10252
Choose your option
Toraldo FUOCO LENTO
250g
|
Ground Coffee
|
11.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($21.20/kg)
|
No.: 10965