Di Giampaolo MAESTRALE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 10592
Choose your option
ESE Pods 100% ARABICA - Lucaffé
25
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.19
($55.70/kg)
|
No.: 10157
Choose your option
Caffè Moka Efti EXCELLENT
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 10979
Choose your option
ESE Pods CLASSICO - illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.69
($53.73/kg)
|
No.: 11133
Choose your option
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$30.18
($30.18/kg)
|
No.: 11040
Choose your option
La Genovese ROYAL
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.84
($39.36/kg)
|
No.: 11012
Choose your option
La Genovese TRADIZIONE
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 10963
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 10964
Choose your option
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.76
($37.76/kg)
|
No.: 10962
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO DOMUS - Moka Efti
30
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.04
($71.62/kg)
|
No.: 11991
Choose your option
HARDY Portofino Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($84.20/kg)
|
No.: 11059
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 11013
Choose your option
SEGRETI DEL NORD (Secrets of the North) tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.44
$93.37
7%
($28.81/kg)
|
No.: 1425
Choose your option
Moka Efti BAR VERDE
250g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11449
Choose your option
ESE Pods CREMA ORGANIC - Lucaffé
25
pcs
|
ESE Pods
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($71.40/kg)
|
No.: 1472
Choose your option
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($101.92/kg)
|
No.: 11126
Choose your option
ESE pods FORTE - illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.69
($53.73/kg)
|
No.: 11135
Choose your option
ESE Pods INTENSO - Illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.69
($53.73/kg)
|
No.: 11134
Choose your option
Diemme MEDITERRANEO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.75
($29.75/kg)
|
No.: 11028
Choose your option
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($47.20/kg)
|
No.: 11025