Skip to content

+49 40 822 4567 90

Passalacqua

40 Products

Passalacqua ALAMBRA

Passalacqua ALAMBRA

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$5.85 $6.38 8%
($23.40/kg) | No.: 1523
Delivery 1-3 Days
Passalacqua BLACK VULCAN ESPRESSO

Passalacqua BLACK VULCAN ESPRESSO

500g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$13.53
($27.06/kg) | No.: 10530
Delivery 1-3 Days
Cappuccino cup - Passalacqua

Cappuccino cup - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.67
No.: 2294
Delivery 1-3 Days
Passalacqua CREMADOR Espresso

Passalacqua CREMADOR Espresso

250g | Ground Coffee | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$8.12
($32.48/kg) | No.: 1744
Delivery 1-3 Days
Passalacqua CREMADOR
Bundle Bundle
Topseller Topseller

Passalacqua CREMADOR

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (32)
$26.26 $29.13 9%
($26.26/kg) | No.: 1397
Delivery 1-3 Days
Passalacqua ELMIR Nespresso®* compatible capsules

Passalacqua ELMIR Nespresso®* compatible capsules

100 pcs | Capsule | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$25.89
($51.78/kg) | No.: 10294
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua DECAFFEINATED

Passalacqua DECAFFEINATED

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.64
($38.56/kg) | No.: 1724
Delivery 1-3 Days
ESE Pods DECAFFEINATED - Passalacqua

ESE Pods DECAFFEINATED - Passalacqua

50 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$18.30
($50.14/kg) | No.: 10736
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ELMIR - Passalacqua

ESE Pods ELMIR - Passalacqua

150 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$38.88
($35.51/kg) | No.: 10468
Delivery 1-3 Days
ESE Pods Passalacqua Habanera

ESE Pods Passalacqua Habanera

50 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$18.30
($50.14/kg) | No.: 10734
Out of stock Unavailable
ESE Pods Passalacqua Helca

ESE Pods Passalacqua Helca

50 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.30
($50.14/kg) | No.: 10735
Out of stock Unavailable
ESE Pods MANHOA - Passalacqua

ESE Pods MANHOA - Passalacqua

150 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$39.96
($36.49/kg) | No.: 10467
Out of stock Unavailable
Passalacqua ACOMA
Bundle Bundle

Passalacqua ACOMA

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.80
($24.80/kg) | No.: 11384
Delivery 1-3 Days
Passalacqua AMABILE
Bundle Bundle

Passalacqua AMABILE

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$29.13
($29.13/kg) | No.: 1723
Delivery 1-3 Days
Passalacqua Cremador

Passalacqua Cremador

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$6.38 $7.47 14%
($25.52/kg) | No.: 1398
Out of stock Unavailable
Passalacqua CREMADOR

Passalacqua CREMADOR

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (8)
$7.47
($29.88/kg) | No.: 1907
Delivery 1-3 Days
Passalacqua DECAFFEINATED
Bundle Bundle

Passalacqua DECAFFEINATED

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$32.38
($32.38/kg) | No.: 10214
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua DEUP DECAFFEINATED

Passalacqua DEUP DECAFFEINATED

500g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.14
($32.28/kg) | No.: 10533
Out of stock Unavailable
Passalacqua HAREM
Bundle Bundle
Topseller Topseller

Passalacqua HAREM

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (21)
$36.28 $39.96 9%
($36.28/kg) | No.: 1399
Delivery 1-3 Days
Passalacqua HAREM MOKA

Passalacqua HAREM MOKA

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$10.61
($42.44/kg) | No.: 1400
Delivery 1-3 Days