Skip to content

+49 40 822 4567 90

Narr

6 Products

Malt and sea salt chocolate scoops - Narr Chocolate

Malt and sea salt chocolate scoops - Narr Chocolate

90g | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$3.77
($41.89/kg) | No.: 4694
Out of stock Unavailable
White chocolate licorice balls - Narr Chocolate

White chocolate licorice balls - Narr Chocolate

100g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.44
($34.40/kg) | No.: 4693
Out of stock Unavailable
Salted caramel licorice scoops - Narr Chocolate

Salted caramel licorice scoops - Narr Chocolate

150g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.92
($39.47/kg) | No.: 4789
Delivery 1-3 Days
Chocolate and caramel licorice scoops - Narr Chocolate
Rainforest Alliance

Chocolate and caramel licorice scoops - Narr Chocolate

100g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.21
($32.10/kg) | No.: 4658
Out of stock Unavailable
Licorice scoops with passion fruit and chilli - Narr Chocolate

Licorice scoops with passion fruit and chilli - Narr Chocolate

150g | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.92
($39.47/kg) | No.: 4691
Out of stock Unavailable
Violet licorice scoops - Narr Chocolate

Violet licorice scoops - Narr Chocolate

150g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.92
($39.47/kg) | No.: 4692
Out of stock Unavailable