Oro Caffè La Torretta
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.17
($30.17/kg)
|
No.: 10783
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Caffè Kenon
150
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$45.31
($43.15/kg)
|
No.: 10905
Choose your option
Quarta Espresso GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.58
($35.58/kg)
|
No.: 11138
Choose your option
Andraschko BUENA VISTA PRIMÈRO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.44
($49.76/kg)
|
No.: 10269
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 11013
Choose your option
Cannizzaro Espresso Aroma Intenso
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.09
($29.09/kg)
|
No.: 11357
Choose your option
Espresso Blu tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$64.78
$72.13
10%
($21.59/kg)
|
No.: 10379
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.26
$66.84
5%
($31.63/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
Toraldo CREMA DI NAPOLI
250g
|
Ground Coffee
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.46
($29.84/kg)
|
No.: 16678
Choose your option
Quarta Caffè GUSTO TIPICO
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.08
($20.32/kg)
|
No.: 10476
Choose your option
Trucillo INTENSO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($76.55/kg)
|
No.: 11391
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.03
($22.68/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
Caffè Pezzullo NERA
3,0 kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.40
$97.22
11%
($28.80/kg)
|
No.: 11050
Choose your option
Ardente Caffè EXCELSA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.66
($36.66/kg)
|
No.: 10626
Choose your option
ESE Pods CREMA DI NAPOLI - Toraldo
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.33
($29.94/kg)
|
No.: 10968
Choose your option
Caffè Borbone Espresso Intenso
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($21.20/kg)
|
No.: 10485
Choose your option
Mauro ESPRESSO FORTE
1kg
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.60
($22.60/kg)
|
No.: 11029
Choose your option
Di Giampaolo SCIROCCO
250g
|
Whole Bean
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.11
($32.44/kg)
|
No.: 11009
Choose your option
Caffè Moka Efti BERLIN ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.77
($33.54/kg)
|
No.: 10988
Choose your option
"I FORTI" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$77.76
($25.92/kg)
|
No.: 1584