ESE Pods DECAFFEINATED SERENO - Quarta Caffè
18
pcs
|
ESE Pods
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.31
($58.48/kg)
|
No.: 10477
Choose your option
Choose your option
HARDY Portofino Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($84.40/kg)
|
No.: 11059
Choose your option
Marziali Caffè 1922
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1244
Choose your option
Quaranta CLASSIC
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11403
Choose your option
Quarta Caffè GUSTO TIPICO
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.09
($20.36/kg)
|
No.: 10476
Choose your option
Choose your option
Lucaffe PULCINELLA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 11393
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.23
$105.78
8%
($32.41/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
ESE Pods NOCCIOLA - Lucaffé
25
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($71.47/kg)
|
No.: 11037
Choose your option
Caffè Borbone Espresso Intenso
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($21.24/kg)
|
No.: 10485
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
250g
|
Whole Bean
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1265
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.62
($35.62/kg)
|
No.: 1240