Peacemärke Dates Strawberry-Licorice
50g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.71
($54.20/kg)
|
No.: 40041
Choose your option
Licorice scoops with passion fruit and chilli - Narr Chocolate
150g
|
07.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.95
($39.67/kg)
|
No.: 4691
Choose your option
Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits
150g
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($71.40/kg)
|
No.: 4797
Choose your option
Licorice balls "Fucking fabulous" - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.61
($58.44/kg)
|
No.: 4663
Choose your option
Salt for the Wicked - Lakritsfabriken
100g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.79
($37.90/kg)
|
No.: 4996
Choose your option
Licorice "No Name" - Haupt Lakrits
250g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.61
($58.44/kg)
|
No.: 4697
Choose your option
Salty licorice pieces - Haupt Lakrits
150g
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($71.40/kg)
|
No.: 4796
Choose your option
Chocolate and caramel licorice scoops - Narr Chocolate
100g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.23
($32.30/kg)
|
No.: 4658
Choose your option
Violet licorice scoops - Narr Chocolate
150g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.95
($39.67/kg)
|
No.: 4692
Choose your option
Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits
250g
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.96
($55.84/kg)
|
No.: 4699
Choose your option
Salty licorice - Viking Factory Thor
80g
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.55
($56.88/kg)
|
No.: 4709
Choose your option
White chocolate licorice balls - Narr Chocolate
100g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.46
($34.60/kg)
|
No.: 4693
Choose your option
Salty liquorice & juniper- Viking Sweets
120g
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($44.17/kg)
|
No.: 4760
Choose your option
Licorice Megasalt - Pastillfabriken
25g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.11
($84.40/kg)
|
No.: 40012
Choose your option
Bubs Salted Licorice Skulls
90g
|
08.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.06
($22.89/kg)
|
No.: 40011