Mrs. Rose FILTER COFFEE
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 1590
Choose your option
Choose your option
Passalacqua HAREM
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$21.12
($42.24/kg)
|
No.: 10532
Choose your option
Caffè Cortese ELIOS BAR
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$31.31
($31.31/kg)
|
No.: 10924
Choose your option
Quarta Caffè STUOIA FAMIGLIA
250g
|
Ground Coffee
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.39
($25.56/kg)
|
No.: 10430
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.24
($48.96/kg)
|
No.: 12005
Choose your option
Caffè Borbone MISCELA BLU (Vending)
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.12
($21.12/kg)
|
No.: 10745
Choose your option
Alps Coffee CREME SCHÜMLI
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.48
($33.48/kg)
|
No.: 1081
Choose your option
Quarta Caffè AVIO ORO MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.93
($27.72/kg)
|
No.: 10429
Choose your option
Salimbene CAFFETTERIA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$40.95
($40.95/kg)
|
No.: 1754
Choose your option
Musetti EVOLUZIONE
1kg
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$30.88
($30.88/kg)
|
No.: 1781
Choose your option
Caffè Borbone 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.56
$25.35
14%
($21.56/kg)
|
No.: 10553
Choose your option
Lucaffé Exquisit Espresso Coffee
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 1367
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 11042
Choose your option
Oro Caffè ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.39
($32.39/kg)
|
No.: 10649
Choose your option
Lollo Caffè GRAN BAR CUVÉE
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.64
($22.64/kg)
|
No.: 10332
Choose your option
ionia GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.47
$23.73
13%
($20.47/kg)
|
No.: 11412
Choose your option
La Tazza d'oro Miscela d'oro
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.39
($32.39/kg)
|
No.: 1969
Choose your option
Kimbo TOP FLAVOUR
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(7)
$25.90
($25.90/kg)
|
No.: 1417
Choose your option
Salimbene DELIZIOSA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$35.53
($35.53/kg)
|
No.: 1756
Choose your option