Choose your option
Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.63
($35.63/kg)
|
No.: 1929
Choose your option
Passalacqua ALAMBRA
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$5.85
$6.38
8%
($23.40/kg)
|
No.: 1523
Choose your option
Hausbrandt TRIESTE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 1127
Choose your option
Caffè Moka Efti Extra Bar
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10105
Choose your option
Carroux ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$18.95
($37.90/kg)
|
No.: 1018
Choose your option
Caffè Kenon CREMA NAPOLI
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$27.61
($27.61/kg)
|
No.: 11109
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.63
($35.63/kg)
|
No.: 10591
Choose your option
Hausbrandt SUPERBAR
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.29
($31.29/kg)
|
No.: 1108
Choose your option
Passalacqua MEXICO Espresso
250g
|
Ground Coffee
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$7.47
($29.88/kg)
|
No.: 1416
Choose your option
Caffè Borbone CREMA SUPERIORE
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$21.55
($21.55/kg)
|
No.: 10281
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BROWN
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 10743
Choose your option
Arditi Caffè ESPRESSO ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$29.78
$32.37
8%
($29.78/kg)
|
No.: 1167
Choose your option
La Tazza d'oro GRAN MISCELA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
($29.13/kg)
|
No.: 1970
Choose your option
Hardy MILANO ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$28.70
($28.70/kg)
|
No.: 1928
Choose your option
Caffè Kenon DARK CREAM
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.72
($23.72/kg)
|
No.: 11049
Choose your option
Nannini CLASSICA
500g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.05
($30.10/kg)
|
No.: 1054
Choose your option
Hausbrandt QUALITA ROSSA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1937
Choose your option
Mrs. Rose ESPRESSO
250g
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 1250
Choose your option
Hausbrandt H. HAUSBRANDT
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 1947
Choose your option