Mokaflor DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 1719
Choose your option
Speicherstadt ESPRESSO FORTE
250g
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.45
($49.80/kg)
|
No.: 10133
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.55
$36.72
5%
($34.55/kg)
|
No.: 11360
Choose your option
Brao Caffè ORANGE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.97
($26.97/kg)
|
No.: 1480
Choose your option
Speicherstadt Schümli Café Creme
500g
|
Whole Bean
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.90
($51.80/kg)
|
No.: 10232
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11013
Choose your option
Choose your option
Quarta Caffè DECAFFEINATED SERENO
500g
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.73
($47.46/kg)
|
No.: 10691
Choose your option
Choose your option
Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO
250g
|
Ground Coffee
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1935
Choose your option
"BUONISSIMO" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.48
$95.65
10%
($28.49/kg)
|
No.: 1583
Choose your option
Quaranta CLASSIC
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.90
($25.90/kg)
|
No.: 11400
Choose your option
Hardy UNIVERSO ROBUSTA
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.13
($32.52/kg)
|
No.: 10017
Choose your option
Andraschko WIENER KAFFEEHAUS 1kg (Viennese coffee house blend)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.55
($34.55/kg)
|
No.: 10243
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.46
$68.03
5%
($32.23/kg)
|
No.: 10618
Choose your option
Alps Coffee CREME SCHÜMLI
500g
|
Whole Bean
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.55
($35.10/kg)
|
No.: 10296
Choose your option
Lollo Caffè GRAN BAR PERLAGE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.14
($29.14/kg)
|
No.: 10334
Choose your option
Caffè Barbaro MOKA ARABICA
100g
|
Ground Coffee
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($42.20/kg)
|
No.: 10472
Choose your option
Gepa Café ITALIAN BIO ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$29.79
($29.79/kg)
|
No.: 1962
Choose your option
Musetti 201 BLEND
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$25.46
($25.46/kg)
|
No.: 1785
Choose your option