Di Giampaolo LEVANTE DECAFFEINATED
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$31.25
($31.25/kg)
|
No.: 10639
Choose your option
Passalacqua DEUP DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.12
($32.24/kg)
|
No.: 10533
Choose your option
Barbera Mago SENCAF DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.28
($41.12/kg)
|
No.: 1665
Choose your option
Caffè Martella DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$18.27
($36.54/kg)
|
No.: 10117
Choose your option
Espresso Beans Without Caffeine tasting pack
1,25 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.18
($36.94/kg)
|
No.: 10144
Choose your option
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.79
($47.16/kg)
|
No.: 11025
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATO (in bulk) - Golden Brasil
20
pcs
|
ESE Pods
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.70
($71.33/kg)
|
No.: 1475
Choose your option
Lavazza DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
05.2025
★★★★★
★★★★★
(1)
$19.36
($38.72/kg)
|
No.: 1039
Choose your option
Di Giampaolo LEVANTE DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 11032