Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.57
($24.76/kg)
|
No.: 11369
Choose your option
Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.09
($24.12/kg)
|
No.: 11370
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$112.96
$126.74
10%
($37.65/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$96.81
$104.13
7%
($32.27/kg)
|
No.: 10511
Choose your option
ROBUSTA DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$51.15
$56.86
10%
($25.58/kg)
|
No.: 10163
Choose your option
"BUONISSIMO" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$84.96
$95.08
10%
($28.32/kg)
|
No.: 1583
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.27
$83.78
10%
($37.64/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
ESPRESSIVO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$84.53
$89.06
5%
($28.18/kg)
|
No.: 10715
Choose your option
GROUND FILTER COFFEE tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.42
($33.89/kg)
|
No.: 11371
Choose your option
BEST SELLERS ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$96.81
$106.28
8%
($32.27/kg)
|
No.: 10529
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$128.36
($32.09/kg)
|
No.: 10640
Choose your option
Choose your option
PARTHENOPE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.43
$97.67
6%
($30.48/kg)
|
No.: 1807
Choose your option
ARABICA PURO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$91.43
($30.48/kg)
|
No.: 10386
Choose your option
Espresso Blu tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$64.50
$71.83
10%
($21.50/kg)
|
No.: 10379
Choose your option
Discovery pack of ESE Pods - DECAFFEINATED
15
pcs
|
ESE Pods
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.70
($73.33/kg)
|
No.: 10667
Choose your option
Choose your option
Mild ESE Espresso Pods Sampler - 15 Italian Coffee Pods
15
pcs
|
ESE Pods
★★★★★
★★★★★
(4)
$7.70
($73.33/kg)
|
No.: 10652
Choose your option
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.50
($39.25/kg)
|
No.: 10470