Skip to content

+49 40 822 4567 90

Coffee packs with our bestsellers

Discover our best-selling coffee beans

Our tasting packs, featuring our best-selling coffees, are perfect for anyone looking for their new favourite coffee, eager to explore new flavours, or simply wanting to try something different from another roaster. To make your choice easier, we've curated a selection of coffees from our roasters into various packs. With these tasting bundles, let your senses travel through the best coffee regions: discover the diversity of our coffees and embark on a breathtaking flavour journey.

23 Products

Award-winning trio tasting pack
Gold Medal

Award-winning trio tasting pack

750g | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (1)
$25.63 $27.35 6%
($34.17/kg) | No.: 1111
Out of stock Unavailable
DELUXE tasting pack

DELUXE tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$121.88 $129.45 5%
($40.63/kg) | No.: 10867
Out of stock Unavailable
DELUXE ESPRESSO tasting pack

DELUXE ESPRESSO tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$105.76 $117.55 10%
($35.25/kg) | No.: 10875
Out of stock Unavailable